PROJE VE KONSEPT GELİŞTİRME

Projeniz sadece sizin aklınızdayken bile CEF+ ile çalışabilirsiniz. 

Projenizin doğru karma ile hazırlanması, rakiplerinden ayrışması ve bir hikayesinin olması için bu önemli aşamada CEF+ yanınızda.

Önce sizi dinliyoruz, sorularımızı soruyoruz, daha sonra projenizin arsa temininden, teslimat sürecine kadar uzmanlık alanımız ile ilgili tüm aşamalarını planlıyor, doğru bir yatırım gerçekleştirmenizi sağlıyoruz.

Her yeni projede farklı kişilere, kurumlara dokunuyor, işlerimiz ile büyüyor gelişiyoruz. Deneyimlerimiz ile müşterilerimiz için fayda, hız, kalite gibi öncül avantajlar sağlıyoruz.

Mevcut projenizin piyasada bulacağı değer ile avantaj ve dezavantajlarını bilmek, piyasa raporları, rakip analizlerine sahip olmak isterseniz CEF+, size detaylı bir rapor hazırlıyor. En etkin ve verimli projeyi geliştirmek için oluşturduğumuz raporunuz ile projenize ilk adımı doğru biçimde atarak başlıyorsunuz.

Projenizin mimari oluşum süreçlerinde yanınızda yer alarak doğru bir mimari form ile en verimli ve efektif kullanım şekline sahip bir projeye ulaşabilmek için tüm ilgili ekipler ile birlikte çalışıyoruz.

İhtiyacınız olan mimari ve bağlı disiplinler, pazarlama süreçleri için ajanslar vb. tedarikçi kurumlar nezdinde konkur düzenliyor ve organizasyonu yapıp karar aşamalarında biz de sizler ile aynı masada oturuyor, kararlarınızı alırken yanınızda oluyoruz.